Haber

Adana Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Anne ve Anne Adaylarını Terör Konusunda Bilgilendirdi

Adana Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, “Terörü Birlikte Durdurabiliriz” projesini geliştirerek anneleri ve anne adaylarını terör konusunda bilgilendirdi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, silahlı olduğu kadar silahsız olarak da terörle mücadele ediyor. Bu kapsamda şubede oluşturulan Bilgilendirme ve Önlem Faaliyetleri (BÖF) Ofisi Genel Müdürlük ekipleri, “Terörü Birlikte Durdurabiliriz” projesini geliştirdi. Bu proje kapsamında terör ekipleri anneleri ve anne adaylarını terör konusunda bilgilendirmeye başladı. Terör polisleri okulların konferans salonlarında anneler ve anne adaylarıyla bir araya geldi. Teröristlerin nasıl insan topladığını, okullarda çocuklara ve gençlere nasıl tuzaklar kurduklarını anlattı. Terör polisi, annelere ve anne adaylarına, son yıllarda teröristlerin hayatın tümünü kapsayan ve herkesin kullandığı sosyal medyayı çok iyi kullandıklarını ve bu kanal üzerinden gençleri kendi ağlarına kandırmaya çalıştıklarını söyledi. tekliflerde bulundu:

“Terör örgütleri son yıllarda personel alımında sosyal medyayı daha fazla kullanıyor. Örgütler faaliyetleri ve yalan haberlerle gençleri kendi ağlarına çekmeye çalışıyor. Gençleri kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak milli ve manevi değerlerini yıpratıyorlar. Dolayısıyla anne, baba ve aile bağlarını zayıflatarak gençleri evden uzaklaştırıyorlar.” “Gençlerin zihinlerini zehirleyerek onları devletimize, bayrağımıza düşman etmeye çalışıyorlar. Bu konuda duyarlı olmalı ve çocuklarınızda olabilecek en ufak değişime dikkat etmelisiniz.” – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu