Haber

ALVES Kablo Ampute Futbol Kulübü, Seğmenler Su ile su sponsorluğu anlaşması imzaladı

ALVES Kablo Ampute Futbol Kulübü, Seğmenler Su markası ile su sponsorluğu için anlaşma imzaladı.

türkiye SporYazarlar Derneği Ankara Şubesi’nde düzenlenen toplantıya kulüp başkanı Hikmet Alabıcak, Seğmenler Su Genel Müdürü Merih Demirdelen, futbolcular ve yöneticiler katıldı.

Seğmenler Su markasıyla imzalanan anlaşmanın kendilerini mutlu ettiğini belirten Hikmet Alabıcak, “Seğmenler Su’ya bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah seneye de ülkemizi şampiyonalarda temsil ettiğimizde sponsor desteğimizin gururunu yaşarız. Hedeflerimize ulaştığımızda Şampiyonlar Ligi.” ifadeleri kullandı

ALVES Kablo Ampute Futbol Takımı’na destek vermekten gurur duyduklarını ifade eden Merih Demirdelen, “ALVES ??????? Kablo Ampute Futbol Takımı’nın, başta Milli Ampute Takımımız olmak üzere elde ettiği başarı ortadadır. Ülke olarak 2022 Dünya Kupası’nda birçok yerde gurur kaynağı oldular. Onlara destek vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Yeni transferler Ömer Güleryüz, Okan Şahiner ve Kurtuluş Mustafa Kök’ün basına tanıtıldığı toplantıda, milli futbolcular Fatih Şentürk, Alican Kuruyamaç, Şeyhmus Erdinç, Ümit Sağlam, Bülent Çetin ve Rahmi’nin de sözleşmelerinin yenilendiği açıklandı. Özcan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu