Haber

Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu Kros Okul Sporlarında İl Birinciliği ve İkinciliği Kazandı

Bayburt Gençliği Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Okul Sporları Kros İl Şampiyonası’ Aslandağı’nda gerçekleştirildi. Koşuda Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu hem il birincisi, hem de kros yarışında ikinci oldu.

Yarışma sonucunda Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu 2 bin metrede ‘Yıldız Kızlar’ il birinciliği, 3 bin metrede Yıldız Erkekler il ikinciliği elde etti. Bu sonuçlarla Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu grup müsabakalarında Bayburt’u temsil etmeye hak kazandı.

Demirözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çiğdem, birinci ve ikinci olan öğrencilere başarılar dileyerek, öğrencileri yarışmalara hazırlayan Beden Eğitimi öğretmeni Oğuzhan Özdemir’e ve desteğini esirgemeyen Okul Müdürü Ali Aşkın’a teşekkür etti.

Öğrencilerin her zaman farklı branş ve alanlarda başarıya ulaştıklarını kaydeden Çiğdem, “Demirözü ilçesindeki çocuklarımızın ihtiyaçları var. spor Bilim olsun, bilim olsun her alanda bizi her zaman gururlandırıyorlar. Öğrencilerimize başarılarından, ilgilerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onların başarıları sadece onları değil bizi de her zaman gururlandırıyor ve mutlu ediyor. “Öğrencilerimizin çabalarına her zaman destek olacağız, hepsi başarılı olsun” dedi. – BAYBURT

bunyan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu